SORU & CEVAP

Kişiye özel tasarım yapıyor musunuz ?

Evet, istekleriniz doğrultusunda tasarımlar yapıyoruz. İstek ve düşüncelerinizi belirttiğiniz takdirde tasarımcı arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır.

Elimde bir çalışma var ve buna benzeyen bir çalışma yapılabilir mi ?

Evet, elinizdeki örneği bize mail yoluyla gönderebilir ve üzerindeki değişiklikleri belirtebilirsiniz. Tasarımcı arkadaşlarımız hemen sizlere yardımcı olacaklardır.

Ürünlerde farklı ölçülerde sipariş verebilir miyim ?

Ürün baskıları bulunduğu ürün grubuna göre kullanılacak alana göre ölçüler sabittir.Bunların dışında bir ölçü fikriniz var ise ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Etiket modelleri yapışkanlı mıdır ?

Kavanoz etiketi grubundaki tüm ürünler yapışkanlı ve yuvarlak kesimlidir. Karton etiketi grubundaki tüm ürünler yapışkansızdır.

Elimizde kavanoz, bardak, kutu vs. özel günümüz için eşyalar var ve üzerine etiket yaptırmak istiyoruz. Etiketleriniz bunlara uygun mudur ?

Belirttiğiniz bu gibi eşyaların çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Standart kavanoz etiket boyutları 4 cm çapındadır. Bu yüzden ölçülerinizi bize belirttiğiniz takdirde sorun olmayacaktır.

X şehrinde oturuyorum. Gönderi yapabiliyor musunuz ?

Anlaşmalı kargolar ile Türkiye’nin her noktasına gönderi yapabilmekteyiz.

Ürünü kaç günde teslim ediyorsunuz ?

Ürünler baskının türüne ve miktarına göre onayınızdan itibaren siparişleriniz 24-48 saat içerisinde adresinize gönderilmek üzere kargoya verilmektedir.

Kapıda ödeme yapabilir miyim ?

Üzgünüz, kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.

Yurt dışına gönderi yapabilir misiniz?

Üzgünüz, Yurt dışı gönderimiz bulunmamaktadır.

Ödemeyi nasıl yapabilirim ?

Sizin için hazırlanan örnek çalışma için baskı onayınızı verdikten sonra ödemenizi Banka Havalesi – EFT ile gerçekleştirebilir ya da kredi kartı sistemini kullanarak 9 taksit avantajları ile ödeyebilirsiniz.

HIZLI SORU SORUN